Kültür ve Kongre Merkezi

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KKM) her türlü ulusal ve uluslararası kongre, seminer, toplantı, konferans ve kültürel etkinliğin düzenlenmesine olanak sağlayacak mekansal ve teknik altyapıya sahiptir.  Merkez’de, dokuz salon, iki fuaye ve bir özel yemek salonu bulunmaktadır. Dışarıdan hizmet almadan tüm işleyişini kendi içinde sağlayabilen Kültür ve Kongre Merkezi, ODTÜ yerleşkesinin zengin olanaklarından da yararlanmaktadır.

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen tüm kongre, konferans, seminer ve toplantılarda katılımcılara:

  • Sunum teknik araçları
  • Seslendirme araçları
  • Ses kayıt araçları
  • İnternet bağlantısı
  • Bilgisayar Sistemi
  • İkram hizmetleri sunulmaktadır.

NEDEN ODTÜ KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KKM); şehrin gürültüsünden uzak, mükemmel bir doğal ortam ve her türlü sosyal ve sportif olanağın bulunduğu bir kampüste yer almaktadır. Teknolojinin tüm yeniliklerini bir arada barındıran gerek mimarisi, gerek altyapısı ile kongre yan hizmetlerini sunan tüm birimleri aynı yapı içinde bulunduran ve kişi başına kongre giderini en azda tutabileceğiniz bir Merkez’de toplantı, seminer, kongre veya kültürel ve sanatsal etkinlik düzenleme imkanına sahip olacaksınız.

Merkez’deki tüm salonların havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri otomatik bilgisayar kontrollüdür. Merkez’in özel yemek salonunda yemek hizmeti verilebilmekte ve fuayelerinde 1500 kişilik kokteyl olanağı bulunmaktadır.

Detaylı bilgiye Kültür ve Kongre Merkezi sayfasından ulaşabilirsiniz.